Wywoływanie zdjęć

Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych wymiarów poprzez kliknięcie w przycisk:

tanie wywoływanie zdjęć
Zdjęcia do dokumentów

Zdjęcia do dokumentów

Robione na miejscu i gotowe do odbioru po kilku minutach.
Zawsze wykonywanych jest kilka ujęć a wybór najlepszego jest dokonywany z klientem.

Na życzenie istnieje możliwość przesłania pliku na prywatny adres mailowy. 

Retusz i Renowacja

Naprawa starszych, podniszczonych zdjęć - przeczytaj więcej o procesie i zakresie usług na naszym blogu (przycisk poniżej). 
Każde zdjęcie jest wyjątkowe i ma swoje własne wyzwania - każde zdjęcie podlega indywidualnej wycenie po ocenieniu szkody.
Zachęcamy do kontaktu!

Retusz i Renowacja zdjęć i fotografi
Zdjęcia nagrobkowe

Zdjęcia nagrobkowe

Wykonywane na porcelanie.
W cenie: retusz, zmiana profilu, tła, ubrania; klej kamieniarski 7ml

Zdjęcia na płótnie

Zdjęcia na płótnie naciągnięte na blejtram z zadrukowanymi brzegami.

wywoływanie zdjęcia na płótnie
Przegrywanie kaset VHS

Przegrywanie kaset VHS

Prześlij lub dostarcz osobiście kasetę VHS;
Materiał z kasety zostanie nagrany na płytę DVD (w czasie rzeczywistym);
Na życzenie klienta możliwość nagrania na inny nośnik (dołączony do kasety).

Fotoksiążka

Zdjęcia ułożone w formacie książki - 20x30 lub 24x24;
Okładka z gąbką - zapobiega uszkodzeniom;
Szczegóły projektu do uzgodnienia po indywidualnej konsultacji (kontakt)

Fotoksiążka
Albumy, ramki, antyramy, podklejki

Albumy, ramki, antyramy, podklejki

Różne rodzaje, różne wymiary. Dostępność zmienia się cały czas, ze względu na bieżącą sprzedaż w sklepie stacjonarnym. Dlatego też zachęcamy do sprawdzenia oferty w zakładzie.

Fotogadżety

Puzzle, fartuszki, kubki, poduszki - wiele pomysłów na niezapomniany prezent. Sprawdź pełną ofertę klikając w przycisk poniżej:

Fotogadżety, nadruki na różnych powierzchniach

Obserwuj!

Powyżej możecie znaleźć cennik wywoływania zdjęć, wykonywania zdjęć na płótnie, a także innych usług, jakie dla Was świadczymy. Oferujemy naszym klientom tanie odbitki zdjęć, których wykonanie nam możesz zlecić nawet online, sprzed ekranu swojego komputera! Internetowe, tanie, wygodne, a także w najwyższej jakości, cyfrowe wywoływanie zdjęć jest naprawdę możliwe – przekonaj się sam!

Już teraz możecie skorzystać z kompleksowej oferty cyfrowego wywoływania zdjęć i cieszyć się swoimi ulubionymi fotografiami, wykonanymi w najwyższej jakości. Tradycyjne zdjęcia, w formatach, takich jak 10x15 cm, czy duże, wyjątkowo efektowne zdjęcia na płótnie – będzie to zarówno doskonałe uzupełnienie rodzinnego albumu, świetny prezent dla kogoś bliskiego, jak i znakomite uwiecznienie profesjonalnej sesji fotograficznej. Oferujemy możliwość wywoływania odbitek online, a także tradycyjny sposób – wystarczy, że odwiedzicie nasz salon. Staramy się spełnić Wasze oczekiwania, dlatego oprócz jakości, nasze usługi wyróżniają się również atrakcyjną ceną. Fotolabel to nie tylko profesjonalne, lecz także tanie wywoływanie zdjęć przez Internet. Sprawdźcie sami nasz cennik oraz pełną ofertę.

Fotolabel – internetowe, cyfrowe wywoływanie zdjęć – standardowe formaty (np. 10x15 cm), zdjęcia na płótnie w dużym formacie oraz wiele innych usług, abyście mogli otrzymać doskonałej jakości odbitki!

Użytkownicy trafili na tę stronę wyszukując takie hasła jak:

TAGI: zdjęcia przez internet, tanie zdjęcia, tanie zdjęcia przez internet, tanie odbitki, wywoływanie zdjęć cennik, zdjęcia 10x15, zdjęcia z dostawa do domu, ekspresowe wywoływanie zdjęć, fotograf tarnów, fotograf tarnów Krakowska, zdjęcia na płótnie, odbitki, wywoływanie zdjęć duży format, wywoływanie zdjęć na płótnie, przegrywanie kaset VHS na nośniki cyfrowe, zdjęcia na porcelanie, zdjęcia nagrobkowe, zdjęcia duży format online, wywoływanie zdjęć, tanie wywoływanie zdjęć, odbitki zdjęć online, wywoływanie odbitek online, fotograf online, foto usługi online, odbitki przez internet, wywoływanie zdjęć przez internet, usługi fotograficzne online, internetowe wywoływanie zdjęć, przeróbki zdjęć online, renowacje zdjęć, reprodukcje, cyfrowe wywoływanie zdjęć, zdjęcia do dokumentów, zdjęcia do dowodu osobistego, zdjęcia do prawa jazdy, zdjęcia do książeczki wojskowej, zdjęcia do paszportu, zdjęcia do dyplomu, zdjęcia do wizy, zdjęcia do legitymacji

© Copyright 2020 Fotolabel. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Made with Mobirise website themes