Godziny otwarcia
zakładu stacjonarnego


Poniedziałek - Piątek
8:00-18:00
Sobota
8:00-13:00
Niedziela
-

Konto bankowe
57 1090 1838 0000 0001 3544 1493

Santander

PSK LABEL spółka cywilna

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami pod numerem podanym poniżej w godzinach 7:00 - 22:00.

W tych godzinach prowadzona jest także korespondencja mailowa (oraz przez Facebooka). 

Prosimy o zrozumienie, jeśli w godzinach otwarcia laboratorium nie odpowiemy - być może inny klient jest właśnie obsługiwany. Postaramy się oddzwonić najszybciej jak to możliwe. 

Kontakt

Adres mailowy

fotolabel.pl@gmail.com

kontakt@fotolabel.pl                         

Napisz do nas!


Nasza firma działa od 2017 r. pod domeną fotolabel.pl.
Strona fotolabel.eu jest naszą drugą stroną internetową.
Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.


Obserwuj!

Laboratorium fotograficzne FotoLabel

Szukasz fotografa w Tarnowie, u którego możesz zamówić, wydrukować i wywołać tanie zdjęcia w doskonałej jakości, z fachowym retuszem lub renowacją? Potrzebujesz wywołać zdjęcia do dokumentów w Tarnowie i okolicy? Nie chcesz przepłacać i wolisz tanio wywołać zdjęcia, wykonać odbitki zdjęć 10x15 albo zamówić zdjęcia w formie canvas?


Laboratorium Fotograficzne FotoLabel oferuje profesjonalne i tanie wywoływanie zdjęć stacjonarnie, za pobraniem i on line przez Internet. Proponujemy odbitki zdjęć 10x15 i inne popularne oraz niestandardowe formaty. Ceny zaczynają się już od 17 gr za odbitkę – bez wątpienia jest to najlepsza oferta w Tarnowie i nie tylko. Zlecenie druku zdjęć wykonujemy już w 24h od jego opłacenia, a zdjęcia do dokumentów – razem z korektą w cenie – otrzymasz już w 10 minut!


Tanie zdjęcia, bezpośrednio od fotografa w Tarnowie, w tym także zdjęcia do dokumentów, to nie wszystko, co możemy Ci zaoferować. Poza standardowym wywoływaniem zdjęć przygotowujemy również powiększenia, zajmujemy się retuszem i renowacją uszkodzonych fotografii, drukiem zdjęć na płótnie, przegrywaniem kaset VHS na DVD lub inny nośnik oraz drukiem zdjęć nagrobnych, gotowych do umieszczenia na pomniku.


Sprawdź ofertę taniego wywoływania zdjęć w naszym laboratorium, za pobraniem, online przez Internet oraz pozostałych usług proponowanych przez naszych specjalistów z dziedziny fotografii. Fachowa obsługa, atrakcyjne cechy i szybka realizacja oraz wysyłka zamówionych odbitek to gwarancja zadowolenia i najwyższej jakości obsługi klienta.

Użytkownicy trafili na tę stronę wyszukując takie hasła jak: 

TAGI: zdjęcia przez internet, tanie zdjęcia, tanie zdjęcia przez internet, tanie odbitki, wywoływanie zdjęć cennik, zdjęcia 10x15, zdjęcia z dostawa do domu, ekspresowe wywoływanie zdjęć, fotograf tarnów, fotograf tarnów Krakowska, zdjęcia na płótnie, odbitki, wywoływanie zdjęć duży format, wywoływanie zdjęć na płótnie, przegrywanie kaset VHS na nośniki cyfrowe, zdjęcia na porcelanie, zdjęcia nagrobkowe, zdjęcia duży format online, wywoływanie zdjęć, tanie wywoływanie zdjęć, odbitki zdjęć online, wywoływanie odbitek online, fotograf online, foto usługi online, odbitki przez internet, wywoływanie zdjęć przez internet, usługi fotograficzne online, internetowe wywoływanie zdjęć, przeróbki zdjęć online, renowacje zdjęć, reprodukcje, cyfrowe wywoływanie zdjęć, zdjęcia do dokumentów, zdjęcia do dowodu osobistego, zdjęcia do prawa jazdy, zdjęcia do książeczki wojskowej, zdjęcia do paszportu, zdjęcia do dyplomu, zdjęcia do wizy, zdjęcia do legitymacji

© Copyright 2020 Fotolabel. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Made with Mobirise